סוג מנוי: הרשמה חינמית לאתר

נא למלא את טופס ההרשמה עבור הרשמה חינמית לאתר

שדות שמסומנים בכוכבית חובה למלא

נא לסמן בתחתית הטופס את משבצת ההסכמה לתנאי השימוש באתר

אם את/ה תושב/ת ישראל, מתחת לשדה של ה"ארץ", בשדה של ה"מדינה" יהיו לך 3 אפשרויות למלא: יהודה ושומרון, ישראל, רצועת עזה. אין לזה שום קשר לעמדות פוליטיות. פשוט ככה המערכת של ניהול המנויים באתר באה, אז נא לא להיעלב ונא לא "להרים גבה", כי זה לא תלוי בי. אולי זה תלוי בביבי יא חביבי או באחמד טיבי או בבנו של נשאשיבי :) בקיצור, לעשות במערכת המובנית הזאת שינויים זה "סיפור מהסרטים יותר מחרוטים" ו"דרך חתחתים של חיל הנחתים", אז קדימה, את כולם על הסכמה לרישום לאתר זה להחתים. סבבה? :)

רציתי לאפשר הרשמה קלה ופשוטה לאתר באמצעות פייסבוק, אבל התעוררו עם זה המון בעיות, ממש "סיפור מה..." - מאותו מקום שכשיושבים - הוא מחמם את הכסא... טוב, בטח כבר הבנת מאיפה... :), לכן ההרשמה לאתר היא רק באמצעות מילוי טופס ההרשמה הרגיל, כי העיקר זה לא הגיל אלא התרגיל, לעשות אותו עם מלא חן ורון וגיל, אפילו ביום חול רגיל :)

רק תושבי קבע של ישראל, ארה"ב, קנדה, אוסטרליה ויפן רשאים לגלוש לאתר. הגלישה לאתר מכל כתובת אינטרנט (IP) שמיקומה הגיאוגרפי נמצא במדינה כלשהי מכל יתר המדינות ייתכן שתהיה חסומה. למה? ככה! למה כובע עף לגובה, גם אם לא קוראים לו טובה, וגם אם הוא לא אכל שמן חוחובה לשובע בשום עיר, כפר, מסעדה או רובע? ולמה במולדובה לא רואים סופרנובה? למה? כובע! לא כיפה, לא ירמולקה ולא מגבעת! רק כובע שלא נחת על טובה ולא אכל לשובע! כו-בע! כו-בע! כו-בע! כו-בע! :)

דוגמאות לסיסמאות בלתי ניתנות לפיצוח שבקלות ניתן לזכור יש כאן

 

אני מסכים/ה לתנאי השימוש באתר