חלק מהתכנים באתר ניתנים לצפייה למשתמשים רשומים בלבד. מי שכבר נרשם/ה יכול/ה להיכנס לאתר (LOGIN) באמצעות האימייל (דוא"ל) והסיסמא, דרך דף הבית, בדיוק מתחת ל"תפריט". פרטי הכניסה לאתר נשלחים אוטומטית למייל שלך מייד לאחר רישומך לאתר.

בכל דפי אתר זה כיתוב בצבע אדום או ירוק מכיל קישור (לינק)

שמור בכביש על חיי ה"ילדודס" - כך קבע גיא גודס :)

שמור בכביש על חיי הפעוטות - כי זה ממש לא כיף להפוך ל"שק חבטות", כך קבעו כל המחבתות והחביתות המלעיטות, והבקתות הלוהטות, והדלתות הנוטות ליפול על המיטות, ובשטחים - הרכב ב"משחטות", וכל החברות שבמחיריהן "שוחטות" :)

בפניות ממש חדות, בעליות ובמורדות - לא חורגים מהמידות - ושומרים על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

כך הוחלט בוועדות - זהירות במורדות ובפניות חדות - כך שומרים על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

לא צריך שום וועדות - זהירות במורדות ובפניות ממש חדות - כך שומרים על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

גם בעליות וגם במורדות, ובמיוחד בפניות ממש חדות - חוקי הדרך אינם סיפורי אגדות - הם שומרים על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

אז מה אם לירדן יש שתי גדות? זהירות בדרכים זה לא סיפורי אגדות - הם שומרים על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות:)

אז מה אם החולצה מ"עלי אקספרס" קטנה עליך בכמה מידות? נהיגה בזהירות - חובה בעליות ובמורדות ובפניות חדות - לשמירה על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

מחליפים בזמן לבלמים רפידות - לשמירה על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי המציאות אינה סיפורי אגדות - כי שמשון לפלישתים חד חידות :)

מחליפים בזמן לבלמים רפידות - לשמירה על חיי תינוקות, עוללים, ילדים וילדות - כי מוסקטרים קיימים רק בסיפורי אגדות - כי לפלישתים הערלים - שמשון הגיבור חד חידות :)

בכביש שמור על חיי ילד קטן - גם אם אתה "כריש" או "לוויתן" - על זה אין בכלל משא ומתן, גם אם אתה חתן, וגם אם לבתו של טייקון אתה מחותן, כי בערבות הנגב מייל התן, ומזימות נגד אחשוורוש חרשו זרש ובגתן. מה אמר חה"כ דוד ביטן לשפן הקטנטן מארץ התלתן? למה בלידתן הן ילדו דווקא בדותן? כי היה שם ליפתן על המפתן? המקלט בהרבה בטון מבוטן, כדי להיאחז בהיאחזותן עד יום מותן או היעלמותן, ולהיות רגוע וממותן כמו המצעים של "כיתן", כמו שהמורה לימדה את הבנות בכיתתן, כך לטענתן, לפחות מקצתן מיום צאתן, כי כלום הוא לא נתן לסולטן השרלטן, כי בדעתו הוא היה איתן, ולא גיחך ולא רטן להראותן מיום בריאתן עד פלישתן לשיטתן :)

כיצד תימנע מחלומות עם "סיוטי ערפדים בלי בגדים"? שמור בכביש על חיי הפעוטות והילדים - נהג בכביש בצעדים מדודים - כי הגיעה עת דודים ודי לנדודים - על כך הסכימו כל הדודות והדודים, שאכלו פרי מגדים וגם כל מי שסתם ישבו על מרבדים אבודים בין הגדודים והגידגדים :)

יש הטוענים שנהגי "אגד" מאוגדים ממש כמו פרי מגדים - לכן בכביש שמור על חיי הפעוטות התינוקות והילדים - וכך תימנע מגורלם המר יותר ממדבר של הנוודים, וסוף יהיה לך מהגלות ומהנדודים, ותזכה ל"עת דודים" ולחדוות הריקודים. כן, כן, זה אמיתי, זה לא סתם "סיפורי בדים", ולזה - בכל העולם כבר יש הדים - יותר מכמות המכוניות שבהם יש מפשיר אדים - על זה בכל העולם יש בלי סוף עדים - אפילו עליבבא ו 40 השודדים - על זה בשבועת אמת מעידים - ותמרי "מג'הול" - הם כל היום גודדים, לקול תשואות המעודדים :)

ליד גני הילדים - את הראש ואת הריכוז לא מאבדים :)

ליד גני הילדים - החושים מחודדים וצעדיך מדודים :)

ברכב לא שוכחים ילדים, ובדרכים שומרים על חיי הילדים - וגם על חיי הדודות והדודים :)

בדרכים שומרים על חיי הילדים וברכב לא שוכחים ילדים - כי בכביש אסור להיות "רדודים" - כי הגיעה עת דודים - גם בזמן הנדודים - ואז החיים מה זה וורודים - כך החליטו כל הצדדים בוועדים המאוגדים - וגם "אלכס אוריגינל" וגם ואדים - גם בדרך לקנות בדים - כי הזהירות בכביש אינה "סיפורי בדים" :)

בדרך שומרים על חיי הילדים וברכב לא שוכחים ילדים - ואז החיים יפים, טובים, שמחים, מהנים ומלאים בחדווה של ריקודים :)

בדרכים שומרים על חיי הילדים וברכב לא שוכחים ילדים - כך קבע הבורא, השובר אויבים ומכניע זדים - כך גם קבעו ב"בית כנסת היזדים" - כי ילדים הם חמודים ומיוחדים - כך החליטו כל הכדים ולובשי המדים והעדים שבשוחד (לא) היו "מרופדים", וכל הצועדים במצעדים גם כשנושבת רוח קדים - זאת יודע כל הורה שאת ילדיו בלילה במיטה מרדים - כי אף אחד לא רוצה להיות כלוא באי השדים או לחיות כל חייו רדוף רוחות ושדים - כך החליטו בוועידת השודדים בעזרת החומר המרדים. כך גם החליטו באגודת המורדים עם העפרונות המחודדים ­- כך כתוב במפורש ב"סיפורי אלף לילה ולילה" על עליבבא ו 40 השודדים. כך גם החליטו בוועידת כל יצרני הבגדים - כי פילים ודולפינים ולוויתנים - יותר לא צדים, גם אם בפרוות עבות הם מצוידים :)

ליד גני הילדים - מסתכלים גם לצדדים :) בכביש נהג בחוכמה - אל תדרוס ילדה קטנה עם צמה :)

תן תמיד זכות קדימה לילדה קטנה עם צמה, הרוצה לשאול את חברתה: "מה נשמע?" :)

בדרכים שומרים על חיי תינוקת ותינוק, ילדה וילד - כך קבעו האלוף (במיל.) המנוח מוסא פלד והמומחה לעצמות השלד, שניהם מפיו של הקב"ה, בורא חלד :)

בכביש שומרים על חיי תינוק ותינוקת, ילד וילדה - כי לכל אחד מהם נשמה יחידה ומיוחדה :)

אם תרצו - אין זו אגדה לשמור בכביש על חיי ילד וילדה. לא שוכחים ברכב ילד או ילדה. זו לא סתם המלצה, אלא ממש פקודה - כך קבע הרב חיד"א בתשובתו לכתב החידה - כי נשמת האדם כוללת נפש, רוח, נשמה, חיה, יחידה :)

שומרים בכביש על חיי ילד וילדה, ולא שוכחים ברכב ילד או ילדה, כי מוות של ילד או ילדה - זו אבידה שלא נדע...

שומרים בכביש על חיי ילד וילדה, ולא שוכחים ברכב ילד או ילדה, כי שנת אבל זו שנה אבודה, ולחיות כל החיים באבל - זו ממש אבידה. שלא נדע...

בדרכים שומרים על חיי ילד וילדה, ולא שוכחים ברכב ילד או ילדה - הכל - בפקודה - וזה הפתרון לכתב החידה - כי 5 רבדים יש בנשמת האדם: נפש, רוח, נשמה, חיה, יחידה. כך קבע הרב חיד"א :)

לא שוכחים במכונית ילד או ילדה - כך כתוב במפורש ב"מזמור לתודה" :)

לא שוכחים במכונית ילד או ילדה - כי על חיי כל ילד או ילדה - לקב"ה הברכה והתודה :)

לא שוכחים במכונית ילד או ילדה - גם אם המכונית בכלל שדודה או נשדדה בשעת קריאת ההגדה :)

לא שוכחים במכונית ילד או ילדה - אפילו אם למכונית אין "שנת לידה" - כך קבע אידי אמין דאדא, לאחר שמצא בחדרו שידה אבודה, שממנה יצאה שדה, שהרסה לו ת'פנטזיה שמליבו בדה. ממש ביש-גדא :)

לא שוכחים במכונית ילד או ילדה - כך נקבע בתקנון האגודה :)

לא, זה לא סתם אגודה. זו ממש ה-א-ג-ו-ד-ה ב"ה"א הידיעה", למען זכותם של השכנים להביא לי פעמיים ביום זרי שושנים. שאני אשאיר בערב זרים ישנים מהבוקר? באמת, לא צריך להגזים. לא, האמת שבכלל עדיף זרי נרקיסים. אבל בשעת הדחק אני מוכן לקבל גם כמה פרחי לוטוס ולילך ועין התכלת וכאלה... בחינם כמובן, בתוספת 2 קילו דובדבן. אל דאגה, אם יישאר - נמכור. את השטויות שלי צריך לזכור, כי מקרר - קונים "אמקור". אם יתקלקל המקרר - מי נתן לך "עצת אחיתופל" - תשכח, אל תהיה פקח. כי אין אחריות על שיוט שהפך לסיוט. כדי לכתוב - צריך ללמוד איות. לכלב - עושים ביות בעקביות ובטבעיות, כדי שתישאר בו הרבה חיות, בלי חייתיות, ואת נביחותיו צריך לשים על "מצב שקט", יעני "מיוט", כדי שנביחותיו יישמעו כמו פיוט. הכלב צריך ללמוד מה זה חינוך וציות, בלי יותר מדי חומציות :)

במדינה מתוקנת לחוקי התנועה יש ציות, כי לצורך עיכול האוכל יש בקיבה חומציות :)

ילד או ילדה לא תשכח במכונית - אם אינך רוצה להיות כל חייך בתענית :)

ילד או ילדה במכונית לא שוכחים - כך ציוותה השושנה שגדלה בין החוחים :)

ילד או ילדה במכונית לא שוכחים - ואז החיים ברוכים, שמחים ומחייכים :)

לא תשכח תינוק או תינוקת ברכבך - כי מה תאמר אח"כ לאשתך?

אם לא תשכח תינוק או תינוקת ברכבך - תבוא עליך הברכה :)

לא תשכח תינוק או תינוקת ברכבך - גם אם הרכב הוא בכלל של אחותך, וגם אם הקוסם גחן לעברך, וגם אם אדיוט "התנחל" בביתך :)

ברכב לא שוכחים תינוקת עם צמות - כך כתוב בתורה, בפרשת "אחרי מות" :)

ברכב לא שוכחים עוללים - כי אז למות מחנק או ממכת חום הם עלולים...

ברכב לא שוכחים תינוקות - אפילו לא לכמה דקות - כי התינוקות - עצמותיהם רכות ודקות - ואת הת** של התינוקות צריך מידי פעם לשטוף ולנקות :)

ברכב לא שוכחים תינוקות - כי אח"כ בתור לחקירות תצטרך לחכות, ועל חטא ופשע תצטרך כל חייך להכות, כי נשמות התינוקות טהורות וזכות, ובמצוות "פיקוח נפש" - אין זמן לאף אחד לחכות, ומוות של תינוקות גרוע יותר מ"עשר המכות", ואת עוונותיך ופשעיך - מי יוכל לנקות?

ברכב לא שוכחים תינוקות - אפילו לא בחג הסוכות - כי תוך כמה דקות נדם לתינוקות הכוח להשמיע קול בכיות וצעקות, כי תינוקות הם לא מצקות, וידיהם רכות ולא מוצקות - גם אם סיימת עכשיו את ביתך לנקות...

אז מה אם את הכיור צריך לנקות? זה לא פוטר אותך מלשמור בכביש על חיי ילדים וילדות, עוללים ותינוקות :)

לשכוח במכונית תינוק - זה אותו מחום לחנוק - כי בשבילו מכונית סגורה גרועה מצינוק...

תינוק/ת מת/ה במכונית סגורה זו צרה צרורה - לאמא שלו/ה השוקת שבורה...

לא תשכח במכונית תינוק או תינוקת - כדי לא לשבור לאמו/ה את השוקת...

לא תשכח במכונית תינוקת - כי תינוקת לא מוציאים מה"פוקט", ולא מגדלים על סוקט, ולא שולחים לחלל על "רוקט", גם אם בקירות ביתך אחזו טחב וירוקת ולקרחת שלך עשית תסרוקת :)

תינוק או תינוקת לא שוכחים במכונית - גם אם אתה נהג מונית, וגם אם צמת ביום תענית, וגם אם נסעת ישר, ללא תפנית, וגם אם שכחת את ידך הימנית, כי על מות תינוק/ת במכונית - השכינה הקדושה אינה סלחנית...

תינוק או תינוקת לא שוכחים במכונית - גם לא מתוצרת "רנו" - כי מי ששוכח - בשמיים סר חינו...

לא תשכח תינוק או תינוקת או ילד או ילדה באוטו - גם אם זכית בלוטו או בטוטו - כי על זה ארה"ב הטילה ווטו - כי מספיק היה לנו מהרציחות שביצע קוזו-אוקמוטו - כי עדיין לא שכחנו מה עשה בנתב"ג קוזו-אוקמוטו - כי ביפנית לנהג קוראים "אישימוטו" - כי חיי אדם שווים יותר מזכייה בלוטו או בטוטו - כי מידת הזהירות היא לכולם ה"דרייב" וה"מוטו" - כי חיוכים של תינוקות וילדים הם רווח נטו. רמח"ל = רבי משה חיים לוצאטו. יש לך המלצאתו? יתוש זה "מוסקיטו". שתית אמריטו? כרית או כריתו? יהלום קראט או קראטו? ספר קראת או קראתו? פרשנדתא או פרשנדעתו? כך שאל משה דויד קאסוטו. עכשיו מבסוטו? יש פיטפוטו על האוכל ש"הלך קאפוטו"? :)

תינוקות וילדים חוגרים במושב בטיחות כראוי - כי תאונה קשה היא סיוט ועינוי... - כך תימנע מלהיות באבל שרוי...

תינוקות וילדים חוגרים במושב בטיחות כראוי - כי אביזר בטיחות - בכל בית מצוי - כי זו חובה ולא רק רצוי - לנסיעה בטוחה עם כיף מוי - הבנת את זה, אחוי? כי המן על העץ היה תלוי - כי איזה כיף לקבל עיסוי :)

תינוקות וילדים תמיד יהיו חגורים - על זהירות לא מתפשרים :)

תינוקות וילדים חגורים - ביטחון להורים :) תינוקות וילדים חגורים - גם בליל שמחת פורים :)

ילד/ה - אפילו לשנייה לא משאירים בלי השגחה בחוף - כי ילד/ה שמת/ה מטביעה - זה צער וכאב בלי סוף...

ילד/ה לא משאירים בלי השגחה בחוף או בבריכה אפילו לשנייה - כי הוא/היא לא צף/ה כמו אוניה, הוא/היא טובע/ת תוך שנייה, בלי פיה שפויה יפיפיה או שלגייה, וכאן קבורה הבעיה. מה תגיד לרעיה? ילד קטן אחראי - זו אשליה, גם בכפר, גם בקריה...

ילד/ה - אפילו לשנייה לא משאירים בלי השגחה בבריכה - כי ילד/ה שמת/ה מטביעה - משבית/ה מבית הוריו את השמחה...

אפילו בבית חובה להשגיח ב"שבע עיניים" על תינוקות וילדים - כי בליעת חומרי ניקוי לא דומה לשתיית מי וורדים...

הורה לתינוקות או ילדים? פקח עיניך ושים לב - כי חומרי ניקוי הם לא פרי מגדים, וקטלניותם בבליעה אינה מוטלת בספק, אפילו לא בקיבוץ אפק, אפילו אם המונה במונית התאפס ולא דופק...

בית עם תינוק/ת או ילד/ה - רק עם סורגים - כי ילדים הם לא דגים, וההורים - בצדק מודאגים...

בבית עם תינוק/ת או ילד או ילדה - סורגים גבוהים גם במרפסת - כדי שהשמחה בבית לא תהיה נהרסת, כי העוללים תמיד אוהבים לטפס - במיוחד ברגעים שההורה אותם לא מחפש, גם אם המונה לא התאפס, ושקט נפשי - חשוב לכל אדם אנושי, גם ברחוב צדדי וגם ברחוב ראשי. כך קבע פרשן המקרא רש"י. כך קבע גם "אבא חושי", שמעולם לא אכל סושי, אבל נתקל בקושי לארוג את המשי. כך קבעה גם קצינת הת"שי בהר הגעשי אחרי שלבשה בגד נשי מרעישי, שהיה אנטי עשי ואנטי פרעושי :)

היתרון של כל הסלוגנים האלה הוא שסלוגן זה דבר ממכר, ואז - כולם רוצים "ולא מיין להשתכר". במיוחד אם זה לא עולה ביוקר. במיוחד בבוקר. מי שידר מפריז? טוקר פומסקר... כן, כן, זה אמיתי - מהפוקר ברח הג'וקר וננעל ב"לוקר", אחרי שטעם מהליקר של ישראל שיקר, ושכח לאותת עם ה"וינקר". מי אמר גונן שגב "שטינקר"? הוא לא שטינקר. הוא בסה"כ קצת "אנטי-אמריקר", שמתנגד לתכנית הבריאות האמריקאית: "מַדי-קַאר". הוא יותר בקטע של "איראן-קַאר", אבל כרגע הוא נאלץ להסתפק ב"טיפולי" תוכנית הבריאות הישראלית הממוצעת, הקרויה לעתים בפי חלק מאנשי המגזר בשם: "דרַעק-קַאר", שעולה לך ביוקר, יותר ממה שנכנס ב"ברינקר". איזה מגזר? לא מדובר כאן על מגזר בעלי המעמד הזר, המפוזר והמוזר, שהלך לעולמו ולא חזר. גם לא מדובר כאן על כל מי שתהיה נשמתו צרורה בצרור הבזאר של "דיל- קזאר" ודורון מזר. אז מיהו המגזר שעליו כאן מדובר? היושבים על הבר בזנזיבר, באופן מוגבר שעדיין לא נקבר, יא ג'אבר במדבר, שלרשת החשמל טרם חובר, כפי שהוסבר לצבר שלא נשבר :) לא, סתאאאם. התשובה על כך - מחר, יעני "בוקרה פיל מישמיש - יבוא נוקרה זיל פילמיש" :)

תיבת חיפוש